מחשבון הריון ולידה מתקדם לחישוב שבועות ההריון ותאריך לידה משוער


מחשבון הריון ולידה מתקדם זה, ייחשב עבורך את תאריך ההתעברות המשוער, את שבועות ההריון ואת תאריך הלידה המשוער.

תאריך המחזור האחרון  
אורך ממוצע של מחזורים (בין22 ל 45 ימים)
אורך שלב הלוטאלי ממוצע (בין 9 ל 16)
תאריך התעברות משוער    
תאריך לידה משוער      
גיל עובר/ים משוער      

באמצעות מחשבון הריון ולידה מתקדם זה, תוכלי לחשב את תאריך ההתעברות שלך, מועד הלידה שלך ואת גילו של העובר כעת בשבועות.

בחלק הראשון- ע"מ לחשב במחשבון הריון ולידה את תאריך הלידה המשוער שלך, בחרי בתיבת "תאריך המחזור האחרון". כאשר תלחצי, תופיע תיבת לוח השנה בצידו של המסך, שם תבחרי את התאריך שבו חלה הוסת האחרונה שלך.
יום זה קובע את את חישוב תאריך הלידה המשוער. תחילת ההריון יתרחש בזמן הביוץ, כשבועיים לאחר המחזור.

בחלק השני- בתיבת "אורך ממוצע של מחזורים" יש לציין במספרים את המספר הכולל של ימי של המחזור שלך, על מנת להשיג דיוק רב בתוצאה. היום הראשון של הדימום, הוא היום הראשון שבו מתחיל המחזור החודשי, ועד ליום שלפני הדימום הבא. כלומר, עלייך להכניס לתיבה הנ"ל במחשבון ההריון, את מספר הימים שבין ווסת לווסת. זמן מחזור ממוצע הוא כ- 28 ימים. יש להזין בין 22 ל-45 ימים.

בחלק השלישי- יש להזין מספר בתיבה"אורך השלב הלוטאלי הממוצע". השלב הלוטאלי מתרחש בין הביוץ לווסת העוקבת. בממוצע הוא מתרחש כ-14-17 ימים מסוף הווסת האחרונה.

ככל שתזיני יותר פרמטרים במחשבון הריון ולידה זה, החישוב יהיה מדוייק יותר. לכל אישה אורך מחזור שונה ואורך שלב לוטאלי שונה. לכן, כאשר תוסיפי את הפרמטרים למחשבון ההריון תוכלי לקבל תוצאה מדוייקת יותר עבורך.
תוכלי לגלות האם ילדך יוולד בקיץ או בחורף, ואף תוכלי להעריך באיזה מזל הוא יוולד בעזרת מחשבון הריון זה!

יש לציין כי מחשבון הריון ולידה הוא הערכה, ותאריך הלידה עדיין עשוי להשתנות. הזנת פרמטרים מדוייקים יעזרו לחישוב הערכה יותר מדוייקת.