איך להביא בן לעולם


למרות שמבחינה טכנולוגית קיימת היכולת להתערב בקביעת מין העובר, הרי שזה אינו רלוונטי מבחינה מוסרית. ובכל זאת ישנן שיטות טבעיות להשפיע על קביעת מין היילוד.

נקדים ונאמר, כי המדריך אינו מדע מדוייק ואף אחת מהשיטות לא מבטיחה הצלחה של 100%, אבל יש אנשים שמעידים על הצלחתן. קיימות מספר שיטות, אך ריכזנו עבורכם את שלוש השיטות הרווחות ביותר.

זיהוי זמן הפוריות

אם המגע המיני מתקיים סמוך למועד הביוץ, עולים הסיכויים ללדת בן. ראשית עלינו ללמוד את השיטות לזיהוי מועד הביוץ. בכדי להגביר את הסיכויים להרות בן,  רצוי לקיים יחסי מין סמוך למועד הביוץ, וזאת מכיוון שבמועד הביוץ מופרש ריר מהרחם של האישה, המאפשר את זרימת הזרע באופן מהיר יותר, ובכך נותן יתרון לזרעים הזכריים שהם בעלי שרידות נמוכה יותר.

שתי השיטות הבאות מסתמכות על העובדה, כי סביבת הרחם יכולה להיות חומצית או בסיסית-

שטיפות ואגינליות

סביבת הנרתיק היא חומצית ולכן מפחיתה את יכולת שרידות הזרע הזכרי. לכן, ניתן לבצע שטיפה ואגינילית, שתאפשר לזרעים הזכריים סביבה בסיסית ופחות חומצית. יש לערבב כוס מים עם 2 כפיות סודה לשתיה ולבצע את השטיפה בעזרת מזרק.

תזונת האישה

בכדי להרות בן, יש לאכול תפריט עשיר באשלגן ונתרן, כשישה שבועות לפני הניסיון להרות, מאחר, ומזון עתיר באשלגן יוצר סביבה יותר בסיסית בגופנו ומוריד את החומציות. המזונות שמומלץ לאכול הם בשר, דגים, תאנים, מיצי פירות, בטטה, תפוח אדמה, אבוקדו, בננות, שקדים ואגוזים ולהמנע ממוצרי חלב.

 
 
 

אולי יעניין אותך גם